دوشنبه 25 آذر‌ماه سال 1387 ساعت 12:45 ق.ظ

 بعد از یه عمر تحصیل توی مدرسه و دانشگاه و یدک کشیدن عنوان مهندسی ،در نهایت به این نتیجه رسیدم  که باید "خرافاتی" بشم  تا زندگیم بچرخه!! چرا که  همونطور که رمال ها معتقدند ، نیمی از حوادث روزگار روی انگشت   خرافات میچرخه که برای با کلاس تر شدن و علمی تر شدن موضوع میتونیم بگیم همون متافیزیک خودمون( کی به کیه پدر جان!) !! و این نظریه ها  در اثر تجربیاته سالیان دراز خون و خون ریزی و گاها گیس و گیس کشی به دست اومده!! و در راه امتحان چگونگی عملکرد آن افراد زیادی تباه و بدبخت و فلک زده شده اند!!

1-      خورشت کرفس نحسه!! حتی بیشتر از عدد 13!! و باید اونو همچون سیزده به در،  در کنید!! 

 طریقه اثر گذاری کرفس بر جامعه بشریت:  به محض اینکه تصمیم به پخت این غذا بگیرید، توی خونه دعوا میشه!! و اگه همون اول دعوا نشد، تا شب که صبر کنید حتما دعوا میشه!! و حتی اگه جایی باشین که این غذا طبخ شده باشه و ازش نخورین، باز هم از خطر گرفتار شدن به امواج دعوا مصون نیستید!!

 نشون به اون نشون که در چند سال اخیر هر وقت ما کرفس داشتیم توی خونمون دعوا شده!! و حتی اون شبی که خونه مادربزرگم کرفس داشتن، پدربزرگم با عموم دعواش شد و انقدر فراگیر شد که پدر بزرگم آویزون یقه همگان بود!!

2-      پسر دایی = گربه سیاهه

طریقه اثر گذاری پسر دایی بر جامعه بشریت: دقیقا  ورژن پیشرفته ی گربه سیاهه هستش و همون عملکرد گربه سیاهه رو داره! با این تفاوت که اگه آب بریزین روش، فرار نمیکنه!!

اگر اول صبح پسر داییتان رو دم در خونه ببینید، مطمئن باشید که اون روز یه اتفاق بدی برایتان رخ میدهد و کلا میزاد توی روح  ِ روز خوبتون!!

نشون به اون نشونی که: توی این 6 ماهی که خونه مادربزرگم هستم، هر وقت موقع بیرون رفتن از در خونه، پسر داییم رو دیدم، روزم خراب شده!! یعنی خرااااب شده ها!!

3-      شکستن ناخن  بلند شگون داره

طریقه اثر گذاری شکستن ناخن بلند بر جامعه بشریت: اگر ناخنتان بشکند به مهمانی دعوت می شوید و یا مهمان در منزل دارید! هر چه تعداد ناخن های شکسته بیشتر باشد و یا از بیخ تر و بدفرم تر ناخنتان بشکند، به مهمانیه مهمتری دعوت می شوید و یا مهمان مهمتری دارید! و عمق رودروایسی در مهمانی بیشتر می شود!

نشون به اون نشون که: تا وقتی هیچ جا نمی خوام برم ناخنام بلند و  یه دست  و مرتبه! هر وقت یه ناخنم میشکنه بلافاصله مهمونی دعوت میشیم یا یکی میاد خونمون!! اگه 2-3 تاش بشکنه عروسی دعوت میشم!!   یه دفعه هم که همه ناخنام با هم شکست برام خواستگار پیدا شد!!

4-      زیاد کثیف شدن نحسه

طریقه اثر گذاریه این مورد اینجوریه که اگه زیاد کثیف باشین مطمئنا وقتی پاتون رو توی حموم میذارین، آب سرد میشه!!  و وقتی با آب سرد مثل آن حیوان نجیب لرزیدین و مردین و  بالاخره  تمیز شدین، آب گرم میشه!!

نشون به اون نشونی که: هر وقت تمیز بودین برین حموم !! و ترجیحا خونه مادربزرگتون نرین حموم!!

5-      بقیه موارد رو یادم رفت! اگه یادم اومد میام مینویسم!!

................................................................................................................

 

 حس میکنم این بحث باید تموم بشه. ممنون که جواب دادین 

 

حالا یه سواله خیلی مهم دارم: 

آیا متین( دوست من) دختره یا پسر؟؟!!